Коли вщухнуть пилові бурі над Києвом – Укргідрометцентр

Коли вщухнуть пилові бурі над Києвом – Укргідрометцентр
Джерело: Depositphotos

Сьогодні, 22 червня, жителі Києва, а особливо його Лівобережної частини, стали свідками такого достатньо рідкісного в нашому регіоні явища, як пилові піщані бурі. Деякі райони столиці огорнула сіра імла. Колір неба помітно помутнів. Люди почали скаржитися на погане самопочуття і труднощі з диханням.

У чому причина такого атмосферного явища і коли воно припиниться? Детальніше про це Фактам ICTV розповіла синоптик Гідрометцентру України Олександра Хала.

– В даний час над Україною розміщується антициклон, а повітряні потік спрямований з південного сходу, – зазначила Олександра Хала.

За її словами, стало відомо, що над Кубанню і прикаспійськими регіонами Росії останнім часом спостерігалася досить сильна пилова піщана буря. З огляду на те, що в даний час повітряні маси рухаються на Україну саме з цього регіону, не дивно, що вони можуть містити частинки пилу і піску.

Зараз дивляться

Якраз сьогодні, 22 червня, ці повітряні маси з домішками пилу і піску досягли столичного регіону. І не тільки. Ознаки піщаних бур відзначені на території Запорізької, Полтавської, Дніпропетровської областей. Якась їх частина вже досягла півночі Житомирщини і навіть зачепила Чернігівську область.

Слід зазначити, що в найближчі три доби напрямок повітряних мас  збережеться. Тому цілком можливо, що ми ще й завтра будемо спостерігати це явище.

Читайте також, чим небезпечні для нашого здоров’я піщані пильові бурі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка