Українські ТРЦ зможуть працювати у червоній зоні, але є умови

Українські ТРЦ зможуть працювати у червоній зоні, але є умови
Джерело: Depositphotos

Представники МОЗ повідомили підприємців про те, що під час карантину мають намір ввести послаблення для окремих закладів, якщо: 80% і більше колективу підприємства або організації будуть вакциновані і, якщо до закладу допускатимуть лише вакцинованих відвідувачів.

Школи і виші не переходитимуть на онлайн-режим, якщо більше 80% педагогічного персоналу будуть вакциновані.

Питання щодо того, до яких обмежень слід бути готовими у разі підвищення у країні рівня захворюваності на Covid-19, стало по суті головним на зустрічі членів Спілки українських підприємців (СУП) з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком і його заступником Олександром Комарідою. Про це підприємці розповіли на своїй сторінці у Facebook.

Зараз дивляться

У повідомленні йдеться, що, за словами Віктора Ляшка, у разі значного підвищення рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію діятиме адаптивний карантин – поетапне зонування регіонів залежно від рівня епідеміологічної небезпеки.

Що ж стосується торгово-розважальних центрів, то для них розробляється спеціальна програма за прикладом Німеччини, за якою для відвідування ТРЦ потрібно буде записатися на конкретний час. До того ж знадобиться бути повністю вакцинованим.

На наступне логічне запитання підприємців, а чи достатньо у країні вакцин проти Covid-19, високопоставлені чиновники МОЗ відповіли, що на даний час в Україні у наявності близько 7 млн вільних доз, і перебоїв із запланованими поставками не передбачається.

Джерело: СУП

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка