Українцям, які лікуються в Білорусі, допоможуть повернутися додому

Українцям, які лікуються в Білорусі, допоможуть повернутися додому
Джерело: Depositphotos

У Міністерстві закордонних справ та Міністерстві охорони здоров’я працюють над вирішенням питання повернення додому українців, які лікуються в Білорусі. Про це зазначено у спільній заяві міністерств.

– У зв’язку із закриттям 26 травня авіасполучення між Україною та Республікою Білорусь МЗС та МОЗ працюють над вирішенням логістичних питань українських громадян, які лікуються в білоруських медичних закладах, – зазначили у заяві.

Нині у Білорусі перебувають 26 громадян України, які отримують медичну допомогу (трансплантація органів, кісткового мозку, імунотерапія), ще 4 українці проходять обстеження.

У заяві додали, що дипломати та фахівці МОЗ готові надати максимальне сприяння громадянам в розробці оптимального маршруту слідування в кожному конкретному випадку, зокрема враховуючи стан здоров’я.

Зараз дивляться

Для отримання допомоги потрібно звернутися на “гарячу лінію” Посольства України в Білорусі: +375 25 603 1184. 

26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю. Українським авіакомпаніям та літакам забороняється здійснювати польоти у повітряному просторі Республіки Білорусь.

Держприкордонслужба має припинити оформлення пасажирів, які прямують з Білорусі або в Білорусь у митних пунктах аеропортів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка