Вейпери у віці до 30 років – найбільш задоволені вейпери

Вейпери у віці до 30 років – найбільш задоволені вейпери

Електронні сигарети купити в Україні досить просто, але суперечки щодо їх безпеки серед вчених не замовкають вже кілька років. І якщо турбуватись про можливу шкоду самого заліза вже перестали, тепер максимум уваги приділяється випаровуванням і рідині.

У будь-якому випадку, ні позитивні, ні негативні результати численних досліджень не заважають щорічно залучати на свій бік тисячі нових вейперів. І як показують останні опитування (на прикладі США), найбільша кількість вейперів залишаються задоволені ним саме у віці до 30 років.

– Оскільки в останні роки у молодих людей з’явилося набагато менше шансів курити, можливо, що вейпінг виступає як альтернатива, якщо це правда, може мати позитивні наслідки для здоров’я, – йдеться в одній з доповідей організації, що проводить опитування.

Серед опитаних перебували парильники у віці 18-29 років, які повністю перейшли на пар. З них тільки 22% думають, що вейпінг – це погано і шкідливо для здоров’я.

Зараз дивляться

Крім того, більш молоді люди також мають більш позитивне ставлення до електронних сигарет. У той час як всі опитані вікові групи розуміють, що куріння дуже шкідливо для здоров’я, люди у віці до 30 років менше думають про те, що паріння – зло.

Результати опитування явно не сподобаються тютюновим компаніям, продукти яких поступово втрачають популярність. З популяризацією електронних сигарет втрачається популярність звичайних сигарет і це однозначно призведе до занепаду сигаретного бізнесу.

У будь-якому випадку, з іншого боку це говорить про те, що вейп-індустрія стрімко набирає обертів і залучає на свій бік нових парильників у всьому світі. Вченими доведено, що в електронній сигареті не міститься такий великий обсяг канцерогенів і токсинів як в звичайній сигареті.

Читайте: Сигарета, кальян, вейп: чи існує різниця в ризиках для організму

Крім того, також було доведено, що паріння підходять людям, які хворіють на астму і мають проблеми з серцем або дихальними шляхами.

В Україні вейпінг став популярний останні 3-4 роки, коли стали активно проводитися виставки, збільшуватися вейп-спільнота. Немає поки і прямої від законодавця заборони на виробництво і використання товарів для вейпінга, а тому суспільству вейперів є куди розвиватися і експериментувати, переймаючи в цьому питанні досвід Європи і США.

Раніше Факти ICTV розповідали як обрати вейп, на що варто звернути увагу і в чому його небезпека.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка