Як пережити спеку влітку – топ-5 порад

Як пережити спеку влітку – топ-5 порад
Джерело: Pixabay

Через підвищення температури повітря у червні українців почало турбувати питання, як пережити спеку. Особливо це стосується мешканців міст, часто зачинених у задушливих квартирах.

Легше пережити спекотні дні допоможе низка простих правил.

Як пережити спеку влітку

  • Носити одяг з натуральних матеріалів

Він дозволить тілу дихати, убереже від перегріву та пітніння. Синтетика ж, навпаки, може навіть спровокувати тепловий удар.

  • Пити воду і чай

Води у спекотні дні багато не буває, вона рятує від зневоднення. Водночас варто надавати перевагу чистій рідині, без цукру та газу.

Гарною альтернативою буде і чай, зокрема зелений. Можна пити і теплий напій, він підвищить температуру тіла, через що спека не так відчуватиметься.

  • Наносити менше косметики

У такі дні варто обмежитися лише використанням доглядової косметики. Декоративна призведе до додаткового пітніння та забивання пор.

  • Більше контактувати з водою

За можливості можна відвідати пляж, але лише той, який вважається безпечним.

Вдома можна прийняти душ.

  • Вживати низькокалорійну їжу

У теплу пору організм не потребує зайвих калорій для зігріву, тому варто від них відмовитися та надати перевагу легшій їжі – салатам, супам, овочам та фруктам.

Також, щоб легше пережити спеку, можна зачиняти штори у кімнаті. Також варто відмовитися від алкоголю. Холодне пиво не рятує, а лише призводить до зневоднення.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка