Поширення Covid-19 йде на спад: Шанхай готується до розблокування на початку літа

коронавирус
Джерело: Depositphotos

Як заявила влада Шанхаю сьогодні, 16 травня, в 25-мільйонному місті вдалося зупинити поширення Covid-19. І хоча близько 1 млн людей все ще залишаються в суворій ізоляції, мегаполіс вже готується до відкриття.

– Епідемія в нашому місті перебуває під ефективним контролем. Профілактичні заходи приносять поступовий успіх, – заявив віцемер Шанхаю Цзун Мін.

Повідомляється, що супермаркетам, торговим центрам і ресторанам було дозволено відкритися в понеділок, 16 травня, з обмеженнями на кількість людей і обов’язковими транзакціями “без контакту”.

Однак пересування по місту сильно обмежене, а система поїздів метро поки що закрита.

Зараз дивляться

Незважаючи на те, що число випадків захворювання знижується, національна влада говорить про те, що до нормального життя місто може повернутися не раніше 1 червня.

Нагадаємо, що введення в Шанхаї жорстких вірусних обмежень викликало протести через брак їжі, медичного обслуговування, свободи пересування і обмежених прав на недоторканність приватного життя.

Незважаючи на це, Китай відкинув всю критику своєї політики нульового Covid-19, зокрема з боку Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Правляча комуністична партія заявляє, що прихильна рішучій боротьбі з будь-якими спробами спотворити, поставити під сумнів або відкинути антикоронавірусну політику Китаю.

При цьому сьогодні, 16 травня, Китай повідомив про 1 159 нових випадків Covid-19, переважна більшість із них припадає на Шанхай. Майже всі випадки інфекції були безсимптомними.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка