Лікування залежності – трудомісткий процес, що вимагає сили волі, часу і підтримки від близьких. Med Zahid – це реабілітаційний центр у Києві, який за допомогою методик і препаратів, що справді діють, дає змогу пацієнтам позбутися:
- алкоголізму;
- наркотичної залежності;
- ігроманії;
- тривалого запою;
- наркотичного або алкогольного отруєння.
Чому варто отримати лікування в наркологічному центрі
- допомога пацієнтам повністю відмовитися від вживання спиртного або наркотичних речовин;
- повна детоксикація організму від токсинів;
- терапія з ігроманами, мета якої – позбавити тяги до азартних ігор;
- поліпшення стану фізичного здоров’я, боротьба з можливими хронічними хворобами, які з’являються в результаті вживання великої кількості алкоголю або наркотичних речовин;
- поліпшення психологічного та психічного стану;
- зміни стосунків в сім’ї на краще, формування правильних життєвих цінностей;
- допомога пацієнту зрозуміти, що щастя можна отримати від інших речей, а не вживаючи наркотики чи алкоголь;
- допомога заново увійти в соціальне життя і запобігання проблемам із законом.
Фахівці наркологічного центру під час лікування використовують комплексні методи, спрямовані на фізичну та психологічну реабілітацію людини.
Зараз дивляться
Як переконати близького на реабілітацію
Практика показує, що залежна людина рідко самостійно звертається по допомогу. Як це зробити?
- Підготуватися до розмови, пояснити, наскільки всім важко бачити рідну людину в такому стані. Важливо донести, що залежність зіпсує життя і стосунки в родині.
- Необхідно стримувати свої емоції та не вестися на провокації, адже залежна людина в такі моменти починає маніпулювати, провокувати співрозмовника, проявляти злість, агресію тощо.
- Перш ніж почати розмову в колі сім’ї, потрібно дійти до спільних аргументів, щоб не виникло розбіжностей і протиріч під час розмови.
- Залежна людина умовно погоджується пройти лікування в центрі, але “через деякий час, пізніше, не зараз”. У жодному разі не потрібно погоджуватися, інакше лікування в клініці так і не настане.
Фахівці радять проявити розуміння і терпіння, адже люди, які страждають на наркотичну або алкогольну залежність, не усвідомлюють своїх слів і дій.