Чому Covid-вакциновані мають носити маски – пояснення експерта

вакцтнація
Джерело: Pexels

Вакцинація від коронавірусу допомагає уникнути важких випадків захворювання на коронавірус і летальних випадків, однак вона не може зупинити передачу вірусу. Через це актуальним залишається дотримання карантинних заходів.

Про це повідомила директор Центру з контролю і профілактики захворювань США, доктор Рошель Валенскі.

– Наші вакцини ефективні. Вони продовжують добре працювати і для Дельта щодо важких захворювань і смерті, вони запобігають цьому. Але вони не можуть запобігти передачі, – зазначила Рошель Валенскі.

З цієї причини влада США повернула рекомендацію носити маски у приміщенні навіть для тих громадян, які отримали дві дози вакцини від коронавірусу.

– Якщо ви їдете додому до когось, хто не був вакцинований, до когось, хто не може пройти вакцинацію, до когось з ослабленим імунітетом або трішки слабким, до когось, у кого є супутні захворювання, які роблять його більш сприйнятливим, я б порадила вам носити маску у громадських приміщеннях, – додала вона.

Нині у США, як і у низці інших країн, поширюється більш небезпечний варіант Дельта. Він значно погіршив епідситуацію і призвів до нового сплеску захворюваності.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка