МОЗ пропонує попередній запис на вакцинацію до МВЦ через Helsi.me

МОЗ пропонує попередній запис на вакцинацію до МВЦ через Helsi.me

Медичний портал для пацієнтів Helsi.me запустив попередній запис на вакцинацію від коронавірусу у Києві до Міжнародного виставкового центру.

Попередній запис на вакцинацію наразі доступний лише у Києві. Мешканці міста зможуть записатися на щеплення на зручний час та не витрачати час на черги під сонцем або дощем.

– Ми сподіваємося, що найближчим часом така можливість з’явиться у жителів інших міст, зокрема, у Львові, Одесі, Тернополі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Ізмаїлі, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях, – зазначив СЕО сервісу Helsi.me Євген Донець.

Як записатися на щеплення

  • перейти за посиланням на сайт сервісу Helsi.me;
  • вибрати зручний день та час та відправити заявку;
  • отримати смс із підтвердженням деталей запису. Його потрібно буде показати при вході до МВЦ разом із паспортом та попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку Дія;

Дані про проведену вакцинацію будуть відображатися в безкоштовному додатку Helsi (AppStore і Google Play), а також в електронному кабінеті користувача на сайті. Повідомлення про необхідність отримання наступної дози вакцини також надійде в додаток користувача.

На вихідних у Києві працює центр вакцинації проти коронавірусу. Там організували дві черги – для тих, хто отримав запрошення на конкретний час та для тих, хто його ще не отримав. У другому випадку людей вакцинують у порядку живої черги.

Джерело: Helsi.me

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка