У США фіксують випадки міокардиту серед молоді після вакцинації

У США фіксують випадки міокардиту серед молоді після вакцинації
Джерело: Pexels

У США у деяких підлітків і людей молодого віку, які отримали вакцину від Covid-19, почали фіксувати випадки міокардиту (важкого запального процесу середнього шару серця).

Про це заявила консультативна група Центру з контролю та профілактики захворювань США, рекомендувавши продовжити вивчення цього рідкісного ускладнення.

Група консультативного центру повідомила, що цей запальний процес часто проходить без ускладнень і може бути викликано різними вірусами.

Зараз дивляться

Системи моніторингу теж не виявили більшого числа випадків цього ускладнення серед населення. Не повідомляється, скільки людей постраждали від цього, проте комітет рекомендував провести розслідування.

У комітеті також повідомили, що випадки міокардиту зазвичай виникали протягом чотирьох днів після отримання вакцини на основі мРНК. Однак невідомо, про які саме препарати від Covid-19 йдеться.

У США видали екстрений дозвіл на використання двох мРНК-вакцин. Серед них вакцина проти коронавірусу від Moderna та Pfizer/BioNTech.

У квітні в міністерстві охорони здоров’я Ізраїлю заявили, що вивчають невелику кількість випадків запалення серця у людей, які отримали вакцину Pfizer. Водночас компанія Pfizer заявила, що причинно-наслідковий зв’язок з вакциною не встановлено.

У цьому місяці регулювальні органи США дозволили використовувати вакцину проти коронавірусу від фармацевтичних компаній Pfizer та BioNTech для дітей у віці від 12 до 15 років.

Джерело: US News

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка