У Великій Британії можуть об’єднати вакцину від Covid-19 та грипу

У Великій Британії можуть об’єднати вакцину від Covid-19 та грипу
Джерело: Depositphotos

Вакцини від коронавірусу та грипу можуть об’єднати в одну ін’єкцію. Це дозволить захистити значну частину населення від різних загроз та зробить майбутні бустерні програми комфортнішими.

Таку пропозицію висловив головний виконавчий директор Центру виробництва та інновацій вакцин (VMIC) Метью Дюшарс. Зараз вони працюють над створенням саме такого щеплення.

– Це заощадить багато часу. Буде набагато зручніше зробити всього один укол, тому це те, на що ми, розробники та виробники вакцин, звертатимемо увагу, – зазначив Дюшарс.

Він додав, якщо людям доведеться робити понад два щеплення сезонних вакцин за раз, то об’єднати їх в один укол буде краще.

Зараз дивляться

В уряді Великої Британії ще не підтвердили інформацію про те, що об’єднані ін’єкції можуть з’явитися у вільному доступі вже восени цього року. Нині у країні очікують рекомендацій від експертів щодо запуску програми ревакцинації від коронавірусу.

Міністр охорони здоров’я Великої Британії Саджида Давид раніше заявив, що вже з наступного місяця бустерні ін’єкції можуть почати проводити населенню, якщо уряд ухвалить таке рішення. Тобто приблизно 32 млн британців старше 50 років знову вакцинуватимуться від Covid-19 у той самий час, коли зазвичай роблять щеплення від грипу.

Ймовірно, цього року уряд країни спробує провести щеплення від грипу і коронавірусу одночасно.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка