Україна отримає від Греції 100 тис. доз Covid-вакцини AstraZeneca

Україна отримає від Греції 100 тис. доз Covid-вакцини AstraZeneca
Джерело: Depositphotos

Україна отримає від Греції додаткові 100 тис. доз вакцини від коронавірусу AstraZeneca. Відповідне рішення ухвали грецький уряд.

Про це зазначили прес-служба Кабінету міністрів. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів телефонну розмову з головою уряду Греції Кіріакосом Міцотакісом.

– Денис Шмигаль подякував уряду Греції за рішення щодо надання Україні 100 тис. доз вакцин Astra Zeneca, – зазначили вони.

За словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, Україна також очікує постачання 1,5 млн доз Covid-вакцини виробництва AstraZeneca з Німеччини. Нині переговори перебувають на фінальній стадії.

Зараз дивляться

Також нещодавно уряд Литви вирішив відправити Україні 54 тис. доз вакцини Vaxzevria. Це перша партія зі 131 тис. доз, які країна прийняла рішення відправити в Україну.

8 серпня Україна отримала від Данії понад 500 тис. доз цієї вакцини від Сovid-19. Її використовують для тих, хто має отримати другу дозу, і для щеплення у масових пунктах імунізації.

А ще у липні Естонія також передала 52 тис. доз вакцини від коронавірусу виробництва AstraZeneca.

Станом на 10 серпня в Україні препаратом AstraZeneca вже вакцинували 381 521 людина. А за весь час у країні провели понад 6 млн щеплень.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка