Україна законтрактувала 45-47 млн вакцин проти Covid-19 – Зеленський

Україна законтрактувала 45-47 млн вакцин проти Covid-19 – Зеленський
Джерело: Pixabay

Україна законтрактувала 45-47 млн вакцин проти коронавірусу. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час прес-конференції 20 травня.

– У нас контрактів на 45-47 млн безкоштовних вакцин для населення України. Це максимальна кількість, яку можна було знайти за програмами, COVAX, окремою програмою прямих контрактів, наприклад, за контрактом з Pfizer на 20 млн доз, – зазначив він.

За словами Зеленського, в Україні вже здійснили понад 1 млн вакцинацій.

– Водночас ми не країна ЄС, ми не країна НАТО, ми не в пріоритеті країн ЄС з точки зору черг постачання вакцин. Прямі контракти з Індією і Pfizer були поза європейськими програмами, були на рівні складних домовленостей між компаніями та керівництвом України, – додав він.

Президент вважає, що нинішня ситуація у світі, пов’язана з вакцинацією, дуже несправедлива, тому порівнювати відсоток щеплених не потрібно.

Зараз дивляться

Він додав, коли в Індії покращиться ситуація із захворюваністю, Serum Institute надасть Україні 10-15 млн доз вакцин проти Covid-19.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що до кінця 2021 року всі, хто хоче вакцинуватися, зможуть це зробити. Також він планує протягом літа вакцинувати 5 млн українців.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка