В Україні відстають з введенням повторної дози Covid-вакцини

В Україні відстають з введенням повторної дози Covid-вакцини
Джерело: Pexels

Нині в Україні фіксують відставання щодо введення повторної дози вакцини від коронавірусу. У зв’язку з цим міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко дав розпорядження, яке спростить доступ українців до щеплень.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я. Мета розпорядження – посилення комунікації щодо вакцинації від Covid-19, зміна графіків роботи пунктів щеплення відповідно до потреб громадян, обов’язкове інформування і запрошення на другу дозу вакцини, щоб вчасно завершити курс.

– Вакцина – єдиний ефективний спосіб запобігти ускладненням та смерті від коронавірусу, а сам процес вакцинації має бути ефективним та зручним для населення, – зазначив міністр.

За словами Ляшка, пункти мають наслідувати практику центрів масової вакцинації, їхні можливості повинні відповідати потребам громадян. Деякі пункти припиняють працювати вже в обід, бо їхній графік роботи переважно з 10.00 до 12.00. Тож пункти не встигають охопити всіх охочих, бо люди працюють у цей час.

Зараз дивляться

– Сервіс вакцинації має піклуватись про пацієнта. Ми маємо нагадати та подбати про необхідність завершення курсу, адже лише повний курс імунізації допоможе людині протистояти коронавірусній інфекції, – додав він.

У МОЗ нагадали, що записатися на вакцинацію від коронавірусу можна через свого сімейного лікаря або ж зателефонувати безпосередньо до реєстратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.

Ляшко також повідомив, що в Україні за щеплення українці зможуть отримати безкоштовні квитки на святковий концерт на НСК Олімпійському. Детальніше про заохочення до вакцинації – читайте  на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка