Вакцинація від Covid-19 може знадобитися у 2022 році – імунолог

Вакцинація від Covid-19 може знадобитися у 2022 році – імунолог

Вакцинувати населення проти Covid-19 може знадобитися і у 2022 році.

Про це заявив голова Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики, доцент кафедри дитячих інфекційних захворювань Федір Лапій під час оnline-заходу для ЗМІ Всесвітній тиждень імунізації 2021. Вакцинація зближує нас.

– Ми бачимо на прикладі Ізраїлю, що навряд чи зможемо за рахунок вакцинації звести нанівець випадки захворювання на Covid-19. Але на тому ж прикладі Ізраїлю ми бачимо, що вакцина добре запобігає важким випадкам і госпіталізації, – зазначив він.

За його словами, за допомогою вакцинації можна запобігти виникненню нової хвилі захворюваності на коронавірус, тобто зберегти життя людям та розвантажити систему охорони здоров’я.

Зараз дивляться

Також Лапій наголосив, що у світі нині вивчають питання вакцинації від Covid-19 дітей, адже вони також можуть хворіти та поширювати вірус.

Вакцинація від Covid-19 в Україні

20 квітня перше щеплення вакциною Pfizer\BioNTech зробили мешканцям і працівникам Ладижинського дитячого будинку-інтернату та обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.  А 19 квітня вакцинацію препаратом Pfizer розпочали у Києві.

Друга категорія, хто отримає щеплення Pfizer – це працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонники.

Детальніше про вакцинацію в Україні читайте на Фактах ICTV.

Фото: Чернівецька ОДА

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка