Заклик до вакцинації: МОЗ розробило стікери для щеплених від Covid-19 колективів

вакцтнація
Джерело: Pexels

В Україні розробили серію наліпок для щеплених проти Covid-19 колективів. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Їх розробили для того, щоб відзначити організації, які вже скористалися цією можливістю, та закликати інших вакцинуватися від коронавірусу.

– Яскраві стікери з написами Ми вакциновані від Covid-19, У нас безпечно!, Давай і ти!, які можна розклеїти на вході та в самих приміщеннях, де працюють вакциновані колективи, сповіщатимуть про те, що тут піклуються як про співробітників, так і про відвідувачів, – зазначили у МОЗ.

У міністерстві нагадали, що організовані колективи, які мають щонайменше 50 охочих зробити щеплення проти Covid-19, можуть замовити виїзд мобільної бригади з вакцинації до себе.

Зараз дивляться

Якщо охочих вакцинуватися менш як 50, то вони можуть записатися на щеплення до центрів вакцинації чи пунктів щеплень за контактними телефонами чи онлайн.

За добу 18 серпня в Україні вакцинували від коронавірусу 120 004 людини. Одну дозу отримали 62 714 людей, повністю імунізовані – 57 290 людей.

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 4 914 255 людей, з них отримали одну дозу – 4 914 253 людини, повністю імунізовані та отримали дві дози – 2 908 748 людей (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном). Загалом проведено 7 823 001 щеплення.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка