Через коронавірус МАУ скасує навесні майже 2 тис. авіарейсів

Через коронавірус МАУ скасує навесні майже 2 тис. авіарейсів

Міжнародні авіалінії України, які раніше призупинили рейси до 16 країн світу через поширення Covid-19, навесні 2020 року скасують близько 2 тис. рейсів.

В МАУ наголошують, що безпека і здоров’я пасажирів та екіпажів є пріоритетом номер один, тому авіакомпанія виконує всі вимоги ВООЗ та Міністерства охорони здоров’я України.

– Як і всі інші авіакомпанії світу, МАУ має продовжувати забезпечувати повітряне сполучення між країнами і континентами і водночас балансувати потреби пасажирів з експлуатаційними проблемами, які виникли через обмеження на в’їзд, запроваджені низкою країн. Саме тому навесні 2020 буде скасовано близько 2 тис. рейсів, – йдеться у заяві.

Зараз дивляться

ЧитайтеКарантин через коронавірус в Україні – як проходить перший день

Пасажирам рекомендують перевіряти статус своїх рейсів за кілька діб до вильоту, а також уважно стежити за правилами в’їзду до країн, куди вони прямують.

Про зміни у розкладі обіцяють інформувати додатково на сайті та у соцмережах.

Нагадаємо, 10 березня МАУ призупинила рейси до 16 країн світу: Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великої Британії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії та Данії.

11 березня карантин запровадили на всій території України. Уряд ухвалив рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для міністерств, відомств, служб і для поповнення державного резерву.

Джерело: МАУ

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка