Кількість хворих до кінця місяця може зрости до 15 тис. за добу – Шмигаль

5 Листопада 2020, 14:51
Кількість хворих до кінця місяця може зрости до 15 тис. за добу – Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Міністерство охорони здоров’я працює над різними сценаріями продовження адаптивного карантину в умовах пандемії коронавірусу.

Вони будуть представлені найближчим часом.

 – Сьогодні МОЗ працює над сценаріями продовження адаптивного карантину. Анонсів робити не буду, тому що насправді опрацьовуються різні варіанти. Вчора були розмови з французькими та німецькими епідеміологами. Ми дивимося і шукаємо найкращі практики, – зазначив Шмигаль.

За його словами, ймовірно, основою протиепідеміологічних заходів буде адаптивний карантин, адже українська економіка не повинна страждати від тотального локдауну.

Зараз дивляться

Читайте: Найгірше на Буковині: які області не готові до послаблення карантину

Окрім того Денис Шмигаль вважає, що до кінця листопаду в Україні показник кількості хворих на коронавірус може досягти 15 тис. осіб за добу, а до  кінця 2020 року – до 20 тис. осіб за добу.

 – На жаль, наші прогнози показують досить швидке зростання до кінця року. До кінця місяця ми можемо отримати 15 тис. осіб, це вже не секрет. До кінця року ця цифра може зрости і до 20 тис., – сказав прем’єр-міністр.

Також Шмигаль зазначив, що вітчизняна медична система готується до такого виклику і витримає навантаження.

Колишній заступник голови МОЗ і керівник центру економіки охорони здоров’я KSE Павло Ковтонюк зазначив, що уряд повинен переглянути чинну систему адаптивного карантину в Україні за прикладом Німеччини.

За його словами, Україні потрібно перейти до національних обмежень і відмовитися від карантинних зон

– Зробити пакет, подібним до німецьких жорстких обмеженнь, які, тим не менш, дають можливість працювати таким галузям, які впливають на нашу економіку і на наше життя. Це ще не пізно зробити, – заявив Ковтонюк.

Він зазначив, що це дозволить уникнути пікового навантаження на медичну систему України.

Коронавірус в Україні

Станом на 5 листопада в Україні зафіксували рекордну кількість нових випадків коронавірусу за добу – 9 850.

За минулу добу госпіталізовано – 1 269 осіб, одужали 8 378 українців. Померли від коронавірусу 193 особи.

Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у місті Київ – 983, Харківській області – 771, Хмельницькій – 550, Запорізькій – 523 та Донецькій – 506.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка