Коронавірус у Радомишлі: інфікована їздила до Львова і була в церкві

13 Березня 2020, 11:23
Коронавірус у Радомишлі: інфікована їздила до Львова і була в церкві

У Житомирські області 71-річна жінка, у якої виявили коронавірус, нещодавно повернулася з Польщі, а також була в гостях у Львові і відвідала 8 березня церкву.

Про це повідомив під час термінового брифінгу в Житомирській облдержадміністрації голова ОДА Віталій Бунечко.

За повідомленням Державної прикордонної служби України, жінка повернулася з Польщі, гостювала у родичів у Львові, а потім повернулася додому в Радомишль.

Зараз дивляться

Зараз 71-річна пенсіонерка терміново госпіталізована й ізольована. Вона знаходиться у важкому стані. За інформацією місцевих ЗМІ, її підключили до апарату штучного дихання.

– Пацієнтка має лабораторно підтверджений діагноз, лікарі виявили ускладнення – запалення легенів. Проводиться необхідне симптоматичне лікування, – заявив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

Читайте: Тести на коронавірус потрібно робити лише тоді, коли є симптоми – Ляшко

Також директор державної установи Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Зіновій Парамонов зазначив, що епідеміологів найбільше турбує те, що хвора жінка відвідала церкву.

– 8 березня ця жінка відвідала церкву. Ви усі знаєте, як люди похилого віку йдуть до церкви, йдуть до образу, а потім до нього підходять всі присутні. Це нас хвилює, – заявив він.

Парамонов повідомив, що зараз іде робота зі священиками, щоб виявити людей, які того дня знаходилися у храмі. Щоправда він не уточнив, у якому саме місті інфікована жінка ходила до церкви.

Нагадаємо, станом на 13 березня в Україні зафіксовано 3 випадки коронавірусу. Так, двоє хворих перебувають у Чернівецькій області, один – у Житомирській.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка