Мер Миколаєва пояснив, чому немає хворих на коронавірус в області

8 Квітня 2020, 23:10
Мер Миколаєва пояснив, чому немає хворих на коронавірус в області

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич не бачить феномену у тому, що у Миколаївській області немає жодного випадку коронавірусу Covid-19.

У області провели 69 ПЛР-досліджень 71 хворому. Досі очікують на п’ять результатів.

– Феномен в тому, що за дослідженнями Міжнародного республіканського інституту, жителі області  менше за всіх подорожують: як всередині країни, так і за кордон. Тому відсутність захворюваності пов’язую із тим, що людей дуже мало було за кордоном, тих, які могли заразитися чи потенційно контактувати з тими, хто хворів дуже мало, – каже Сєнкевич.

Читайте: Нам приховувати нічого: мер Миколаєва про перевірку МОЗ через Covid-19

У місті до прийому хворих готують шість лікарень.

Центральну інфекційну лікарню відремонтували перед епідемією. Закупили 16 апаратів штучної вентиляції легень та розхідники до них. В області є 1,5 тис. ПЛР-тестів.

– Коли президент задає питання: ”Що ви там приховуєте?” – то сьогодні деякі лікарі і чиновники вже чекають на першого хворого. Щоб скоріше показати, що ми нічого не приховуємо. Але в нас не Радянський Союз, щоб щось приховувати, це не Чорнобиль. Ми всі в Україні перебуваємо в одному становищі і розуміємо: щоб швидко лікуватися, потрібно мати актуальну інформацію, – пояснює міський голова.

Нагадаємо, нині коронавірус зафіксований в усіх областях України, окрім Миколаївської.

Фото: Олександр Сенкевич

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка