Відео Новини

Нардеп Сергій Шахов заразився коронавірусом

Нардеп Сергій Шахов заразився коронавірусом

Член депутатської групи Довіра Верховної Ради України Сергій Шахов заразився коронавірусом.

Цю інформацію підтвердив сам депутат. Напередодні Шахов відпочивав в Італії, після чого у нього піднялася температура. Медлабораторія, до якої звернувся нардеп, телефоном підтвердила йому діагноз коронавірус.

– …Зателефонували мені з лабораторії і сказали, що підтверджується коронавірус …Якщо я отримаю документ з державної лабораторії, що все ж таки я захворів, немає питань – буду доповідати щодня, що відбувається з моїм організмом, – сказав Шахов.

Раніше про те, що серед нардепів є хворий на Covid-19, заявляв народний депутат фракції Слуга народу Олександр Качура.

Зараз дивляться

– Вірус вже підтверджено у народного депутата, – сказав Олександр Качура на засіданні парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, посилаючись на оперативну довідку Міністерства охорони здоров’я.

Під час обговорення на засіданні комітету прозвучало прізвище Шахова.

Читайте: Карта поширення коронавірусу – статистика

У прес-службі апарату Верховної Ради повідомили, що нардеп Шахов був відсутній на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій.

– Народний депутат України Сергій Шахов на засіданні погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня і позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня 2020 року був відсутній. Інша інформація уточнюється, – йдеться в повідомленні прес-служби.

У МОЗ також підтвердили, що серед 14 офіційно зафіксованих випадків Covid-19 в Україні є народний депутат України.

– Проводяться всі необхідні дослідження і епідеміологічне розслідування. Йому надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції, – йдеться в повідомленні МОЗ.

Нагадаємо, перший український дипломат заразився коронавірусом за кордоном.

Фото: Сергій Шахов

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка