Не підозрювала про хворобу: у Львові провели складну операцію, врятувавши жінці життя

31 Березня 2021, 14:43 Ольга Тетеріна
Не підозрювала про хворобу: у Львові провели складну операцію, врятувавши жінці життя
Джерело: Pexels

У Львові лікарі швидкої допомоги невідкладно провели операцію 37-річній жінці з перфораційною виразкою шлунку та врятували її життя.

Про це повідомили у Львівській міській раді. У пацієнтки майже місяці була хвороба, але вона про це навіть не підозрювала. Організм жінки сам “прикрив” виразку печінкою, і це, фактично, врятувало їй життя.

– Жінка зверталась за допомогою у приватні медичні заклади, але їй поставили неправильний діагноз щодо неврологічної симптоматики, хоча проблема була гостра і пов’язана з хірургічними ускладненнями виразкової хвороби шлунка, — розповів завідувач першого хірургічного відділення львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Гнат Герич.

Жінка потрапила до спеціалістів лікарні швидкої допомоги з діагнозом –  прорив перфораційної виразки шлунку. За словами спеціалістів, під час таких важких станів виживають одиниці. Тому пацієнтку терміново госпіталізували та почали готувати до операції.

– Унікальний випадок, найцікавішим є те, що при проривній виразці шлунка є лічені години для того, щоб врятувати пацієнта і зробити невідкладну операцію, однак організм сам “прикрив” виразку печінкою, що й, власне, врятувало життя пацієнтки, — зазначив лікар.

Спеціалісти додали, що технічно вкрай складно встановити межі кожного органу та роз’єднати їх без будь-яких пошкоджень. Однак медики Центру хірургії розділили органи, усунули інфекцію та ушили отвір в шлунку.

Нині пацієнтка почувається добре, її вже виписали з лікарні.

Від Covid-19 одужала 100-річна жінка

У Чернівцях від коронавірусу одужала 100-річна жінка. Лікарі діагностували у неї пневмонію, тому вона отримувала кисневу дотацію.

Її стан був середньої тяжкості, із 30% ураження легень. Кілька днів пенсіонерка перебувала на кисневій дотації. А далі стан покращився, і досить швидко її організм впорався з недугою

Детальніше про те, як 100-річна жінка вилікувалась від Covid-19, читайте на Фактах ICTV.

Джерело: Львівська міська рада

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка