Німеччина готується до вакцинації від коронавірусу – Меркель

29 Жовтня 2020, 12:53
Німеччина готується до вакцинації від коронавірусу – Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила про підготовку країни до вакцинації від коронавірусу. Уряд країни працює над етичними рекомендаціями щодо того, кому повинні бути доступні вакцини.

За словами Ангели Меркель, ситуація з коронавірусом у Німеччині драматична. Кількість нових заражень різко зросла за останні декілька тижнів. Також збільшилася кількість пацієнтів у реанімаціях і тепер багато органів охорони здоров’я перебувають на межі.

Читайте: Німеччина планує робити щеплення від Covid-19 до кінця року

Зараз дивляться

 – Така динаміка доведе до краху наші відділення інтенсивної терапії . На початку холодної пори року ми перебуваємо в драматичній ситуації. Це впливає на всіх нас, – сказала вона.

Окрім того канцлер Німеччина зазначила, що рішення про м’який локдаун є необхідним, оскільки багато органів охорони здоров’я перебувають на межі.

Карантин у Німеччині

З 2 листопада до кінця місяця у Німеччині посилюють карантин. Канцлер Ангела Меркель збирається обговорити з главами федеральних земель закриття барів, розважальних центрів і готелів, щоб зупинити зростання захворюваності на коронавірус.

Джерело: DW

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка