Новорічна ніч та вакцинація: коронавірус 31 грудня

31 Грудня 2020, 16:38
Новорічна ніч та вакцинація: коронавірус 31 грудня

В Україні за добу виявили ще 9 699 випадків коронавірусної хвороби, загалом в країні вже 1 055 047 інфікованих. Зокрема, захворіли 341 дитина та 439 медпрацівників.

Кількість виявлених заражень Covid-19 у світі від початку пандемії сягнула 82 млн випадків. У всьому світі кількість померлих від пов’язаних із Covid-19 захворювань зросла за добу до 1 млн 805 тис. 2, одужали майже 58 млн. До країн із 5 млн і більше зараженнями Covid-19 входять США, Індія і Бразилія.

Лідером за кількістю захворілих і померлих залишаються Сполучені Штати, де виявлено сумарно 19 млн 740 тис. 468 інфікованих COVID-19, зафіксовано 342 тис. 312 летальні випадки, вилікувалися понад 11 млн.

Зараз дивляться

Друге місце за кількістю захворілих посідає Індія, де їхня кількість зросла за минулу добу до 10 млн, кількість померлих – до 148 тис., одужали понад 9,8 млн.

Третя позиція у світі за кількістю інфікованих – у Бразилії. Тут за час пандемії зареєстровано 7 млн хворих, із них померли 193 тис., вилікувалися понад 6,8 млн людей.

Вакцинація у світі та Україні

Україна підписала контракт на закупівлю китайської вакцини від коронавірусу фірми Sinovac Biotech. Поставки препарату можуть бути налагоджені протягом зими.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у соціальних мережах. Він зазначив, що китайська вакцина надійна та визнана у всьому світі.

В Італії планують упродовж наступних трьох місяців вакцинувати від коронавірусу 10-15 млн своїх жителів.

Про це повідомив прем’єр-міністра Італії Джузеппе Конте.

 – До квітня 2021 року ми повинні мати змогу вакцинувати від 10 до 15 млн людей, – сказав Конте.

За словами прем’єра, спершу в Італії отримають вакцини 1,8 млн лікарів, медсестер та співробітників і резидентів закладів тривалого догляду.

[read_more_news]

США знадобиться майже 10 років, аби вакцинувати достатню кількість населення й виробити колективний імунітет, якщо вони продовжать такі темпи щеплення.

– Проведений NBC News аналіз на основі чинного темпу програми Адміністрації США із поширення вакцини від Covid-19 показав, що для вакцинації достатньої кількості американців та взяття пандемії під контроль, знадобиться майже 10 років, – повідомляє видання.

Новорічна ніч у пандемію

Новий рік 2021 у потягах зустрічатимуть понад 5,4 тис. пасажирів. Загалом у новорічну ніч курсуватиме 60 пасажирських поїздів. Найпопулярнішим традиційно в цю пору року став західний напрямок.

А от громадський транспорт у Києві працюватиме на дві години довше.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка