Причин для паніки немає – Гончарук про ситуацію з коронавірусом в Україні

24 Лютого 2020, 08:19
Причин для паніки немає – Гончарук про ситуацію з коронавірусом в Україні

Уряд максимально мобілізований, щоб не допустити розповсюдження коронавірусу в країні. Робота всіх служб скоординована.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

– Зараз усі евакуйовані з Китаю почувають себе добре. Про стан їхнього здоров’я мені повідомляють щодня. Їхні умови перебування в обсервації – задовільні.

Певні мобільні оператори встановили тимчасові вишки на території медичного центру для комфортного спілкування евакуйованих зі своїми рідними, – розповідає Гончарук.

Прем’єр зазначив, що в Україні працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію з усієї країни щодо виявлення коронавірусу.

– Щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання останньої інформації щодо досвіду різних країн: як розвивається вірус, який наразі інкубаційний період та інше. Наші фахівці разом із міжнародними колегами спостерігають за розвитком ситуації для оперативного реагування.

Читайте: Евакуйовані з Китаю пройшли перевірку, симптомів ГРВІ немає – Гончарук

За словами Гончарука, уряд виявив групу країн із ризиками зараження, тому існує додаткова процедура контролю рейсів із цих країн: здійснюється перевірка температури тіла пасажирів в українських аеропортах.

– Якщо у людини будуть симптоми хвороби, кожну область ми підготували до цього: є бригади лікарів-інфекціоністів, які знають усю процедуру надання медичної допомоги. Визначені також лікарні, які готові прийняти людей. Причин для паніки немає! Не ведіться на провокації! – підсумував Олексій Гончарук.

Нагадаємо, евакуйованих з Уханя українців та громадян інших країн розмістили на 14 днів у Нових Санжарах. Це спричинило протести серед місцевих жителів.

Джерело: Олексій Гончарук

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка