У Комітеті з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Верховної Ради України не підтверджують інформацію про заявку щодо реєстрації в країні російської вакцини проти коронавірусу Супутник V, яку поширили ЗМІ.
В органі сумніваються у можливості такого звернення, адже в країні не можуть дозволити використовувати речовину, яка не отримала схвалення ВООЗ.
– Ми не можемо за законом реєструвати вакцину, яка не має кваліфікації ВООЗ і країн з жорсткою регуляторною політикою США, країн ЄС, Швейцарії, Японії, – уточнив очільник Комітету Михайло Радуцький.
Читайте: 2 млн доз Covid-вакцини щотижня: у Британії розповіли про вакцинацію населення
У ЗМІ повідомили, що харківська компанія Біолік нібито звернулася до Міністерства охорони здоров’я з заявкою щодо реєстрації російської речовини.
Вакцина проти коронавірусу
ВООЗ поки схвалила лише одну вакцину проти коронавірусу.
Речовина компаній Pfizer та BioNTech отримала екстрену валідацію організації.
Детальніше про вакцину проти коронавірусу читайте на Фактах ICTV.
Джерело: РБК-Україна