Результат за 30 хвилин: у Південній Кореї винайшли біодатчик на визначення штамів Covid-19

корея
Джерело: Depositphotos

Вчені інституту науки і технології в Південній Кореї розробили біологічний датчик, здатний лише за пів години визначити, яким саме варіантом коронавірусу заразилася людина.

Повідомляється, що новий біодатчик перевершив за ефективністю традиційні ПЛР-тести, результати яких потрібно чекати кілька годин.

Принцип високочутливого і портативного приладу заснований на виявленні вірусу за допомогою ферменту ACE2 – універсального білка, через який Covid-19 проникає в клітини.

Зараз дивляться

Згідно з даними статистики, добовий приріст нових випадків Covid-19 в Південній Кореї станом на 26 січня досяг чергового максимуму і становить більше 13 тис., у той час як добою раніше цей показник становив близько 8,5 тис.

Зростання пов’язують зі стрімким поширенням варіанту Омікрон, який минулого тижня став домінуючим у країні.

– Відтепер головною метою нашого антивірусного реагування буде скорочення кількості критичних випадків і смертей, – заявив прем’єр-міністр Кім Бу Гем.

Він зокрема зазначив, що експрес-тести на антигени замінять ПЛР-тести. Останні будуть використовуватися тільки для груп високого ризику, зокрема й осіб старше 60 років.

Загалом у Південній Кореї за час пандемії виявили понад 762,9 тис. випадків Covid-19, близько 6,6 тис. інфікованих померли.

Джерело: Ренхап

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка