Відео Новини

Що ви коїте? Комаровський розкритикував протести в Нових Санжарах

Що ви коїте? Комаровський розкритикував протести в Нових Санжарах

У смт Нові Санжари проходять мітинги проти надання евакуйованим громадянам з Китаю місцевий санаторій для обсервації.

– Як вам не соромно, що ви коїте? Тому щиро закликаю: припиніть цю паніку, яка взагалі не гідна цивілізації, – звернувся до протестувальників український лікар Євген Комаровський.

Він підкреслив, що українці не бояться ігнорувати багато санітарних і медичні норм, а перед коронавірусом, який навіть не виявили, вони у страху.

– Не робити щеплення дітям – не боїмося. Жерти базарні консерви та вмирати від ботулізму – не боїмося. Ковтати за будь-якого чиху антибіотики – не боїмося, – зазначив Комаровський.

Зараз дивляться

Читайте: Коронавірус в Україні: експерти оцінили ризик спалаху епідемії

Також лікар вказав на те, що наші громадяни не користуються ременями безпеки, тому що це для “слабаків”.

– Сурогатний алкоголь – наше все. Любов і повага до медпрацівників – зашкалюють. Валідол – від інфаркту, пустирник від депресії, вітаміни для імунітету, гомеопатія – від усього. Грипу, правця, кору, туберкульозу, сифілісу, коклюшу – не боїмося, – підкреслив Комаровський.

Нагадаємо, місцеві мешканці на протестах у Нових Санжарах радикально налаштовані проти розміщення евакуйованих з Китаю. Мітингарі перекрили дороги, проте правоохоронці запевняють, що до обсервації все готово, а хто буде перешкоджати, то поліція реагуватиме.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка