Відео Новини

Скільки колективів шкіл в Україні вакцинувалися від Covid-19 до початку навчання

Скільки колективів шкіл в Україні вакцинувалися від Covid-19 до початку навчання
Джерело: УНІАН

В Україні перед початком навчального року повністю вакцинувалися від коронавірусу 29% колективів шкіл.

Про це повідомив начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти й науки України Юрій Кононенко.

– Станом на 27 серпня повністю вакциновані близько 185 тисяч освітян – це 29%. І 23% – ще 145,5 тисяч людей – провакциновані однією дозою, – зазначив він.

За словами Кононенка, у міністерстві вважають успішними такі показники. Нині вони вже працюють над збільшенням кількості вакцинованих працівників освітніх установ.

Зараз дивляться

Очільник управління додав, що примусового вакцинування для освітян немає. Міносвіти працює над пропагуванням імунізації, а також, щоб усі працівники мали доступ до вакцини від Covid-19.

Він додав, що вакцинуватися до початку робити – це не обов’язкова умова. Згідно з законодавством, потреба у вакцинації 80% колективу шкіл вимагатиметься для очного навчання, якщо заклад буде у помаранчевій зоні. В іншому випадку школи працюватимуть дистанційно.

Нині усі області Україні та заклади освіти, які там перебувають, у зеленій зоні епідемічної небезпеки.

У Міністерстві охорони здоров’я дали рекомендації щодо проведення першого дзвоника. Вони закликали дотримуватися протиепідемічних заходів і наголосили, що проведення урочистої лінійки на 1 вересня є необов’язковим. Детальніше про рекомендації щодо організації 1 вересня у школах – читайте на Фактах ICTV.

Джерело: Громадське радіо 

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка