Смерть корейського режисера та нові антирекорди у світі – коронавірус 11 грудня

Смерть корейського режисера та нові антирекорди у світі – коронавірус 11 грудня

Боротьба з коронавірусом у світі триває. Хвороба зачепила понад  69,5 млн людей, в Україні за добу зафіксували рекордну кількість летальних випадків від Covid-19.

Факти ICTV підготували найважливіші новини світу та України про коронавірус 11 грудня.

Коронавірус в Україні

Станом на 11 грудня в Україні зафіксували 13 514 інфікованих Covid-19, загалом – понад 870 тис. за весь час пандемії.

Зараз дивляться

В країні встановили добовий рекорд летальності внаслідок коронавірусу: померло 285 пацієнтів. Загальна кількість летальних випадків через Covid-ускладнення зросла до 14 755.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Києві (1 880), Запорізькій (895), Одеській (874), Київській (787) та Дніпропетровській (759) областях.

У МОЗ оновили перелік осіб, яких тестуватимуть на Covid-19. Тепер лабораторному обстеженню і проведенню ПЛР-тесту підлягають особи з підозрою на Covid-19, ознаками тяжкого гострого респіраторного синдрому, ознаками інших гострих респіраторних вірусних інфекцій та знаками пневмонії.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що в Україні фіксують випадки повторного зараження коронавірусом.

Коронавірус у світі

Лідерами за кількістю хворих залишаються США (15 млн), Індія (9,7 млн), Бразилія (6,7 млн), Росія (2,5 млн), Франція (2,3 млн). Україна – на 17 місці у світовому рейтингу захворюваності.

У Данії уряд ухвалив  рішення посилити карантин в 31 з 98 муніципалітетів країни. Обмеження діятимуть з 11 грудня до 3 січня 2021 року.

Франція відкладе відкриття культурних місць і запровадить нічну комендантську годину, зокрема в новорічну ніч.  Також заплановане на 15 грудня відкриття театрів, кінозалів, спортзалів, музеїв, цирків, казино, концертних арен і великих спортивних заходів скасовується через збільшення кількості хворих.

Читайте: Коронавірус у світі: карта поширення

В Австралії припинили випробування вакцини від коронавірусу на першому етапі через її негативний вплив на діагностику ВІЛ. Виявили, що антитіла, які виникають внаслідок дії препарату, заважають діагностиці ВІЛ-інфікування.

У Південній Кореї мобілізують військових, аби допомогти лікарям боротися зі спалахом коронавірусу.

Крім того, від ускладнень, які спричинив Covid-19, 11 грудня помер відомий південнокорейський режисер Кім Кі Дук.

У Німеччині зафіксували новий антирекорд за кількістю виявлених випадків коронавірусу – 29 875 осіб. А в Росії оголосили про максимальну добову смертність з початку пандемії – померли 613 людей.

Чехія, яка недавно послабила карантин після тривалого локдауну, планує знову повернути жорсткіші обмеження на свята, побоюючись нового спалаху заражень.

У Литві вже втретє щоденний приріст хворих на коронавірус перетнув позначку у 3 тис. хворих. 9-11 грудня в країні зареєстрували 3 125, 3 329 та 3 067 нових хворих відповідно, що є найвищими показниками за увесь час епідемії.

У 2020 році на тлі пандемії коронавірусу у світі зафіксували рекордне зниження рівня викидів CO2. Обсяги викидів вуглекислого газу в атмосферу знизилися на 2,4 млрд тонн.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка