У Рєзнікова не підтвердився коронавірус, тест показав негативний результат

У Рєзнікова не підтвердився коронавірус, тест показав негативний результат

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков не хворий на коронавірус. Тестування на Covid-19 глави відомства показало негативний результат.

– Щойно отримав результати тесту – вони негативні. Дякую всім за турботу та хвилювання. Все гаразд. До слова, результати негативні у всіх членів делегації. Та обов’язково бережіть себе, виконуйте всі запобіжні заходи та будьте здорові, – зазначив Рєзніков.

Читайте: У Олени Зеленської виявили коронавірус

Також прес-служба Офісу президента повідомила, що всі делегати пройшли тестування і коронавірус ні у кого не було виявлено.

У ЗМІ 13 червня з’явилася інформація, що Резніков захворів коронавірусом після поїздки в Париж. Однак він спростував цю інформацію. Він зазначив, що відчуває себе добре, додавши, що просто здав тест на Covid-19. Крім того, тестування проходили всі члени делегації.

Йдеться про поїздку української делегації, яка 12 червня з робочим візитом відвідувала Париж. До її складу входили: міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, міністр оборони Андрій Таран, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступник керівника Офісу глави держави Ігор Жовква і радник президента України Руслан Демченко.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка