У Європі – тільки з п’яти: у Чилі почали щепити від Covid-19 дітей від трьох років

дети
Джерело: Depositphotos

Влада Чилі заявила, що розпочинає вакцинальну кампанію з імунізації від коронавірусної інфекції дітей, починаючи з трирічного віку. Загалом у країні вже щеплено 90% населення.

За інформацією чилійського Інституту громадської охорони здоров’я, для щеплення дітей від трьох років буде застосовуватися китайська вакцина CoronaVac, яка добре себе зарекомендувала під час вакцинування дітей від 6 до 15 років.

Рішення на користь CoronaVac ухвалили після серії досліджень китайських вчених. Науковці довели, що ця вакцина дає високий рівень побічних ефектів у дітей від 16 до 18 років. А ось щодо більш молодших вона цілком безпечна.

Зараз дивляться

Підлітків від 16 до 18 років в Чилі щеплять Pfizer/BioNTech.

Слід зазначити, що Чилі стала четвертою країною Латинської Америки, де проводять вакцинацію дітей віком від трьох років. До неї це почали робити Венесуела, Колумбія та Аргентина. А в Нікарагуа і на Кубі щеплять малюків від двох років.

Зазначимо, що вчора, 25 листопада, регулятор ЄС з лікарських засобів дозволив вакцину Pfizer/BioNTech для дітей від п’яти до 11 років.

Для довідки: у Чилі з населенням 19 млн осіб на сьогодні вакциновано близько 13,8 млн, що становить понад 90% дорослих від 18 років і старше.

За офіційними даними, з початку пандемії коронавірусною інфекцією в Чилі заразилися близько 1,75 млн, померли – 38 тис.осіб.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка