Україна – з-поміж лідерів за смертями від Covid-19 у Європі: коронавірус 11 квітня

Україна – з-поміж лідерів за смертями від Covid-19 у Європі: коронавірус 11 квітня
Джерело: Pexels

Станом на 11 квітня в Україні та світі ситуація з коронавірусом залишається напруженою. З пандемією на планеті борються за допомогою карантину і вакцинації.

У неділю у світі підтвердили 134 308 070 випадків коронавірусу, за час пандемії 2 907 944 людини померло від хвороби.

В Україні ж загалом виявили 1 853 249 випадків хвороби, вірус забрав життя 37 014 людей.

Зараз дивляться

Найскладнішою ситуація з вірусом SARS-CoV-2 залишається у США, Індії та Бразилії, в Україні – у Києві, Харківській, Дніпропетровській і Львівській областях.

Згідно зі статистикою за 10 квітня, Україна потрапила до трійки лідерів за кількістю нових смертей від коронавірусу за добу.

Карантин у світі й Україні

У світі деякі країни через складну ситуацію з коронавірусом продовжують посилювати протиепідемічні заходи. У Туреччині уряд розглядає запровадження більш жорстких заходів. А Ізраїль завдяки швидким темпам вакцинації послаблює їх.

В Україні діє модель адаптивного карантину. Відповідно до неї, у червоній зоні перебуває Київ та 12 регіонів, 10 – у помаранчевій, 2 – у жовтій.

Станом на 11 квітня коронавірус у світі виявили у 134 957 021 жителя планети. За добу на Covid-19 захворіли ще 646 863 людини.

Від ускладнень, викликаних коронавірусом, загинули 2 918 752 людей. За останню добу зафіксували 10 712 летальних випадків.

Вакцинація у світі

Триває у світі й вакцинація від коронавірусу. Науковці досліджують властивості вакцин. Наприклад, ізраїльські дослідники зробили висновок, що південноафриканський штам коронавірусу стійкіший до вакцини від Pfizer/BioNTech.

У Китаї визнали низьку ефективність своїх вакцин від Covid-19. У країні також розглядають можливість змішування препаратів для підвищення їхньої ефективності.

Водночас ВООЗ рекомендує не змішувати різні типи вакцин проти коронавірусу, оскільки ще немає достатньої кількості даних про наслідки такої імунізації.

У світі вже 669 248 795 осіб вакцинувалися проти коронавірусу. В Україні ж 377 050 осіб щеплено від початку кампанії вакцинації, за останні добу – 4 048 українців.

Коронавірус в Україні

Ситуація з коронавірусом в Україні не поліпшується. За останню добу наявність вірусу підтвердилося ще у 12 112 осіб.

Детальніше про коронавірус в Україні та світі читайте на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка