В Одесі прооперували 4-денну дитину з важкою вродженою вадою серця

операція
Джерело: Pexels

Фахівці Одеської дитячої клінічної лікарні успішно прооперували дитину з важкою вадою серця через чотири дні після її народження.

Про це співробітники клініки повідомили на своїй сторінці у Facebook.

Який був діагноз

– Це неймовірна історія рятівного втручання команди серцево-судинних хірургів та анестезіологів ОДКЛ, – йдеться в повідомленні.

За словами медиків, до лікарні чотириденне малятко надійшло з вродженою вадою серця – критичною коарктацією аорти.

Зараз дивляться

Коарктація аорти – це серйозна аномалія, яка характеризується структурним звуженням головної артерії в організмі. Але завдяки неймовірній експертності лікарів дитину вдалося врятувати вчасно, зазначається в повідомленні.

Інноваційний метод

За словами лікарів, під час операції було застосовано інноваційний метод, що дає змогу розширити просвіт аорти за допомогою спеціального балона.

Джерело: ОДКЛ

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка