В Україні напередодні свят заборонили Панкреатин і Лінекс

23 Грудня 2017, 21:54
В Україні напередодні свят заборонили Панкреатин і Лінекс

– Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського препарату Панкреатин, порошок (субстанція) у поліетиленових мішках для виробництва нестерильних лікарських засобів, серії 222.621, виробництва Німеччини, – йдеться в розпорядженні на сайті відомства.

При цьому прес-служба відомства зазначила, що суб’єктам господарювання, які зберігають, реалізують і застосовують дані лікарські препарати, слід терміново перевірити наявність цих коштів. При знаходженні препаратів їх слід вилучити з продажу і помістити в карантин.

Відзначимо, що Панкреатин найчастіше призначається при порушенні звичного раціону або надмірному вживанні “важкої” їжі. Препарат також вживають при підвищеному газоутворення, тяжкості і диспепсичних явищах, викликаних порушенням дієтичного режиму.

Зараз дивляться

Читайте: МОЗ попереджає: ліки з РФ небезпечні для здоров’я

Відзначимо, раніше в Україні ввели заборону на пробіотик Лінекс, який застосовується для відновлення мікрофлори кишечника, зокрема, після прийому антибіотиків.

Нагадаємо, Кабмін України розширив список препаратів, які включені в Нацперелік безкоштовних ліків.

Заборона панкреатину on Scribd

Теги
Ліки
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка