В Ужгороді всі школи переходять на дистанційне навчання: в місті перевищено епідпоріг

порожній клас, каранти
Джерело: Depositphotos

Через перевищення в Ужгороді епідпорогу захворюваності на ГРВІ та грип з 10 по 21 лютого усі навчальні заклади міста – ліцеї, мистецькі і спортивні школи – переходять на дистанційне навчання.

Епідпоріг перевищено на 39%

Це також стосується і гуртків Закарпатського обласного центру дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН.

Таке рішення ухвалила міська протиепідемічна комісія.

Зараз дивляться

У міській раді зазначили, що на сьогодні рівень захворюваності на грип, ГРВІ та інші респіраторні хвороби перевищує значення епідемічного порогу аж на 39,3 %. До того ж, дві третини захворілих – діти.

За тиждень показник захворюваності серед дітей зріс на 27,6%.

У місті циркулює переважно грип В

– У місті лабораторно підтверджено інтенсивну циркуляцію сезонних вірусів грипу В, реєструються також поодинокі випадки захворювань на Covid-19, – зазначили в мерії.

Дитсадки працюватимуть у звичному режимі.

Моніторинг ситуації продовжується

Продовжується щоденний моніторинг епідситуації.

У п’ятницю, 21 лютого, комісія збереться знову, щоб проаналізувати ситуацію із захворюваністю та прийняти рішення – продовжувати карантинні заходи, чи скасувати їх із 24 лютого.

Джерело: Ужгородська міська рада

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка