Вчені назвали ще один спосіб передання коронавірусу

Вчені назвали ще один спосіб передання коронавірусу

Діарея може бути вторинним шляхом передання нового коронавірусу. До таких висновків дійшли китайські та американські дослідники після публікації даних про пацієнтів з новими симптомами.

Загалом 14 зі 138 пацієнтів (10%) в лікарні Ухань спочатку скаржилися на діарею і нудоту за один або два дні до розвитку лихоманки і утрудненого дихання. Перший пацієнт в США з діагнозом 2019 nCoV протягом двох днів також мав проблеми з кишечником.  Були й інші подібні випадки в Китаї.

Однак вчені повідомляють, що досі не знають, як довго цей вірус може вижити поза організмом і до якого температурного діапазону він чутливий.

Зараз дивляться

За словами епідеміолога з Університету Торонто Девіда Фісмана, поширення фекалій може створити нові проблеми для стримування поширення вірусу, але, найімовірніше, це стане проблемою лише всередині лікарень, які можуть стати підсилювачами епідемії.

Читайте: Це може бути лише верхівка айсберга – глава ВООЗ про розповсюдження коронавірусу

Нагадаємо, що основиним способом зараження вірусом є кашель зараженої людини, а передається він через дотик до забруднених поверхонь, а потім – до очей, носа або рота.

Раніше Факти ICTV писали, що вчені знайшли ще одного носія коронавірусу – панголінів.

Джерело: Science alert

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка