Від наслідків Covid-19: у Сінгапурі помер український моряк

Від наслідків Covid-19: у Сінгапурі помер український моряк
Джерело: Depositphotos

У Сінгапурі від наслідків коронавірусу помер 34-річний український моряк. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я країни.

В понеділок, 2 серпня, МОЗ Сінгапуру заявило про смерть моряка, який прибув до цієї держави на борту судна 29 липня. Ще 25 липня у чоловіка підвищилася температура, з’явився кашель і млявість, а 31 липня почалася задишка.

Потім його перевезли з корабля до Сінгапурської загальної лікарні, і лікарі підтвердили діагноз Covid-19. Водночас поки що у МОЗ України не прокоментували смерть моряка.

Зараз дивляться

За словами морського юриста Миколи Гольбіна, під час репатріації тіла можуть виникнути складнощі, оскільки людей, померлих від коронавірусу, зазвичай, кремують. Якщо родичі моряка відмовляться від цієї процедури, тіло можуть не видати для перевезення на Батьківщину.

Станом на 2 серпня у Сінгапурі зафіксували 111 нових випадків коронавірусу. Таким чином загальна кількість випадків захворювання в країні досягла 65 213 осіб.

Нині у світі активно шириться штам коронавірусу Дельта. Експерти прогнозують, що в Україні наприкінці літа або на початку осені карантин буде посилений.

А відмовитися від введення локдаунів у країні зможуть лише тоді, коли люди дотримуватимуться елементарних правил поведінки під час пандемії.

Джерело: МОЗ Сінгапуру, УНІАН

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка