Відкриті переломи рук, 40 операцій: у Львові жінку позбавили болю, який мучив її вісім років

перев'язка

Реконструктивні хірурги львівської лікарні Святого Пантелеймона провели операцію, яка повернула рухливість пальцям на руці 36-річної жінки.

Проте найголовніше – вони позбавили пацієнтку нестерпного болю, який мучив її впродовж восьми років після важкої травми. Тоді молода жінка впала зі сходів і дістала відкриті переломи обох рук.

Від нестерпного болю непритомніла

До лікарні Святого Пантелеймона Надія Шульга потрапила не одразу. Після важкої травми були численні звернення до багатьох медичних закладів. Жінка перенесла понад 40 операцій на кистях, але біль не зникав, а пальці взагалі перестали згинатися.

Зараз дивляться

– Я не знала, як собі зарадити. Біль був таким, що найсильніші знеболювальні не допомагали. Іноді від болю непритомніла, – згадує пані Надія.

Жінка не могла працювати, навіть домашня робота стала для неї надважкою.

Виходу не бачила, аж поки в соціальних мережах не натрапила на історію дівчинки зі схожою патологією кисті, якій змогли допомогти реконструктивні хірурги лікарні Святого Пантелеймона.

Тож з останньою надією поїхала до Львова.

Після ретельного обстеження фахівці лікарні Святого Пантелеймона встановили остаточний діагноз: синдром карпального або зап’ястного каналу.

Що таке синдром зап’ястного каналу

Це патологія, за якої здавлюється серединний нерв – один із трьох головних в руці. Саме це защемлення спричинило появу множинних рубців, які й викликали у Надії нестерпний біль.

Хірурги прийняли рішення оперувати. Спершу праву, робочу руку пацієнтки.

– Ми звільнили тканини від рубців та за допомогою спеціальних імплантів створили штучні канали, які дають змогу вільно рухатися сухожилкам, – розповідає  завідувач відділення хірургії Гнат Герич.

Ця операція відновила функцію згинання і розгинання пальців та позбавила пацієнтку болю.

Попереду у пані Надії ще реабілітація.

А трохи згодом таке саме втручання львівські хірурги виконають і на її лівій руці.

Після повного одужання жінка, яка роками була непрацездатною, мріє знайти роботу.

Джерело і фото: Перше медичне об’єднання Львова

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка