Все під жорстким контролем: Єрмак про ймовірність другої хвилі коронавірусу в Україні

4 Жовтня 2020, 15:44
Все під жорстким контролем: Єрмак про ймовірність другої хвилі коронавірусу в Україні

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак зазначив, що в Україні епідемічна ситуація перебуває під жорстким контролем, і якщо виникнуть якісь проблеми – вони одразу будуть вирішуватись.

За його словами, майже щодня проходять селекторні наради за участі усіх центральних органів влади.

 – Часто відбуваються зустрічі з головами ОДА. Відбувається багато поїздок країною. Ми дуже добре поінформовані про ту ситуацію, яка є, – наголосив Єрмак.

Читайте: Скільки учнів і вчителів в Україні знаходяться на самоізоляції

Зараз дивляться

Окрім того, керівник ОП повідомив, що однією з причин зростання показників захворюваності на коронавірус в Україні є збільшення кількості тестувань. Також негативно впливає наближення місцевих виборів.

 – Ми не розслабляємося ні на хвилину. Все перебуває під жорстким контролем та моніториться. І якщо виникнуть якісь проблеми, то одразу знайдеться рішення, – наголосив Андрій Єрмак.

Також керівник Офісу президента зазначив, що друга хвиля спостерігається в усіх країнах світу і її не вдасться уникнути нікому.

Коронавірус в Україні

За статистикою коронавірусу в Україні станом на 4 жовтня виявили 4 140 нових випадків коронавірусу. Загалом за весь час пандемії захворіло 226 462 людей.

За добу померло 44 людини, загалом – 4 397. Натомість одужало 98 737 українців, за добу – 1 370.

Найбільша кількість хворих на коронавірус зафіксована у Києві – 24 450, у Львівській області – 21 194, Харківській – 20 518 та Чернівецькій – 15 123.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка