Всі регіони України можуть “вибухнути” спалахом коронавірусу – експерт

Всі регіони України можуть “вибухнути” спалахом коронавірусу – експерт
Джерело: Depositphotos

Наразі всі регіони України перебувають на плато захворюваності на коронавірус, через що можуть “вибухнути” спалахами. Таку думку озвучив Юрій Ганиченко – очільник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE).

Водночас коли саме в Україні може статися спалах, експерт не прогнозує. За його словами, наразі немає регіонів зі складною ситуацією, скрізь все стабільно. Попри це, захворюваність не зменшується ні щодо кількості нових інфікувань, ні щодо госпіталізацій.

– Цей спалах можна очікувати звідусіль. Тобто, хороша новина – це те, що його зараз немає, а погана – практично всі регіони виходять на плато, і у всіх вже є база для того, щоб “вибухати”.

Як стверджує Ганиченко, наразі з впевненістю можна стверджувати, що Україна в зоні ризику. Але перебуває вона у такому стані уже чотири тижні, як черговий спалах стався у Європі.

Зараз дивляться

Експерт підкреслив, що спалах коронавірусу в Україні може статися після завезення з інших країн. Адже наразі у сусідніх країнах значно зростає кількість хворих.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка