7 правил стосунків без зобов’язань

7 правил стосунків без зобов’язань

Про це пише Marieclaire.

Не залишайтеся на ніч

І не дозволяйте залишатися партнеру. Ваші стосунки повинні бути суворо регламентовані. Сніданки, вечері, походи по магазинах і в кіно залиште шанувальникам, які претендують на ваше серце. Інакше ви ризикуєте поринути з головою в ілюзію стосунків, яку ваш партнер навряд чи підтримає.

Зараз дивляться

Не контролюйте

Якщо у звичних стосунках контроль вважають проявом ніжності та турботи, то в цьому випадку контроль – це спроба захоплення особистої території. Секс по дружбі не передбачає ревнощів, претензій та будь-якого взаємного інтересу, крім сексуального.

Дотримуйтеся межі

Завжди пам’ятайте, що вас пов’язує секс, а не любов і прихильність. Вами рухає виключно фізіологія, тому не дозволяйте почуттям хоч якось втручатися у ваше спілкування.

Не забувайте про любов

Навіть якщо на цьому етапі життя ви відмовилися від стосунків і віддаєте перевагу сексу без зобов’язань, це не забороняє вам зустрічатися з іншими людьми, закохуватися і мріяти про весілля. Головне, щоб ці почуття у вас викликав хтось, крім вашого коханця.

Читайте: Жіночий оргазм. Про що знають далеко не всі – 7 фактів

Пам’ятайте про захист

Обирати методи контрацепції краще всього удвох, так ви зможете визначити необхідний рівень захисту. Пам’ятайте, ваші стосунки не передбачають ексклюзивності.

Контролюйте свої почуття

Якщо ви обоє не плануєте перетворити миттєву інтрижку в тривалі та міцні стосунки, тримайте свої почуття в узді. Один невірний крок чи любовна смс можуть перервати ваш зв’язок.

Зберігайте таємницю

Не варто розповідати про ваших стосунки родині та друзям. Не всі зможуть прийняти і зрозуміти подібний спосіб життя. Щоб не проводити тижні в поясненнях, тримайте язик за зубами.

До речі, в американському штаті Айдахо 19-річному ґвалтівнику заборонили займатися сексом, поки він не одружиться.

Теги
Секс
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка