Психологи спростували 10 міфів про сімейне життя

Психологи спростували 10 міфів про сімейне життя

Напередодні весілля досвідчені сім’янини часто лякають молодят історіями про те, якими стануть відносини після реєстрації шлюбу. На думку психолога Помели Гарбер з Нью-Йорка, пов’язано це з тим, що більша частина населення планети ідеалізує шлюбні відносини. Психолог розповіла про десять найпоширеніших міфів, якими лякають наречених, пише «Добренок».

1. Багато хто впевнений, що сімейне життя змінює звички і характер чоловіка або дружини, однак, це не так. Як чоловік, так і жінка повинні розуміти, що поведінка людини після весілля не змінюється, звісно ж, пережити розкидані по квартирі шкарпетки можна, проте, якщо хтось із партнерів страждає алкоголізмом або наркоманією, то дана залежність прийде і в сімейне життя.

2. Більшість пар впевнені, що після вступу в шлюб розвиток власного «я» зупиняється. Якщо у відносинах обидва партери зупинилися в розвитку, то після шлюбу варто готуватися до найгірших наслідків.

Зараз дивляться

3. Сьогодні прийнято вважати, що в сімейному житті повинні бути спільні захоплення та інтереси, однак, це не зовсім так. Якщо один з партнерів буде весь час робити вигляд, що йому цікаві захоплення іншого, забуваючи про свої власні вподобання, то такі відносини не зможуть довго залишатися гармонійними.

4. Існує міф про те, що подружжя може бути, як коханцями, так друзями, доля правди в цьому є, проте, відмовлятися від подруг і друзів не варто. Спілкування з представниками протилежної статі повинно бути у кожного з подружжя.

5. Багато хто впевнений, що секс між чоловіком і дружиною нудний, одноманітний і нерегулярний. Дослідження показують, що в більшості випадків після вступу в шлюб статеве життя партнерів змінюється в кращу сторону, оскільки підвищується рівень довіри між партерами.

6. Поширений ще одним міф про те, що домашні обов’язки повинні розподілятися рівномірно, насправді в шлюбі все трохи інакше. Якщо ділити їх 50 на 50, дуже скоро виникне відчуття невдоволення і несправедливості в сімейному житті. Обов’язки необхідно розподіляти так, щоб вони не створювали дискомфорт і незручності для виконання основної роботи подружжя.

7. Існує думка, що діти скріплюють сімейні узи. Дане твердження вірне для тих пар, які мріяли про малюка і до цього жили в гармонії та злагоді. У сім’ях, де постійно відбуваються сварки і конфлікти, діти стануть ще одним каменем спотикання.

8. Перед вступом у шлюб багато молодих людей переконані, що родичі партнера назавжди залишаться чужими і далекими. Всім відомо про силу думки, якщо щиро так вважати, то свекруха дійсно стане ворогом номер один у відносинах з чоловіком.

9. Велика кількість молодят переконані, що сварки – провісник розлучення. Дійсно, якщо конфлікти трапляються постійно і не вирішуються, то стосунки приречені. Якщо ж сварка відбувається, як спосіб вирішення проблеми, то це вірна ознака того, що відносини живі. Доведено, що сім’ї, в яких не буває конфліктів, рано чи пізно розпадаються.

10. Багато пар впевнені, що день весілля – «вершина» кохання. Важливо розуміти, що любов з часом набуває інших форм, може виражатися в інших словах і діях. У сімейному житті головне – навчитися проявляти терпіння і розуміти один одного, оскільки часом за агресією і злістю криється справжня турбота і переживання про кохану людину.

Фото: vedamost.info

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка