Як розпізнати “серійного зрадника” – 5 ознак

27 Березня 2017, 20:09
Як розпізнати “серійного зрадника” – 5 ознак

Ось 5 ознак серійного зрадника, пише life.pravda.

Не усвідомлює, що бреше

На роботі він, не змигнувши оком, привласнить чужу ідею, перебільшить власні здобутки, прикрасить своє резюме, а в випадку невдачі перекладе провину на інших.

В основі такої поведінки часто лежить патологічний брак емпатії, хоча така людина може її майстерно вдавати, коли їй це потрібно.

Відсутнє почуття провини

Він може щиро вірити в те, що його невірність стосується лише його, а чоловік або дружина не взнає, тож не страждатиме, і картатися нема чого.

Самотність – його кошмар

Свідомо чи несвідомо, такі люди, перебуваючи у стосунках, підбирають собі потенційних наступних половинок – на той випадок, якщо нинішні відносини зазнають краху. Якщо ваш коханий або кохана ніколи не був сам, а перестрибував із одного роману одразу в інший – це тривожний дзвіночок.

Винний у зраді не він

Коли такій людині здається, що в нинішніх стосунках її не цінують, для неї це ніби брак повітря.

Напруга на роботі, сімейна криза та особливо якась складна ситуація, коли партнер змушений зосередитися на власних почуттях і проблемах – серійний зрадник вважає, що його кинули.

Читайте: Чому чоловіки зраджують – 3 причини

Шукає “ідеального партнера”

Жива людина не може бути центром чийогось світу та не обманювати сподівань партнера. Відокремлення – невід’ємна частина будь-яких стосунків, але якщо вона породжує у вашому партнерові невпевненість, він шукатиме іншу “ідеальну” людину.

Нагадаємо, інші дослідники дійшли висновку, що жінки, які часто імітують оргазм під час сексу зі своїм партнером, з більш високою ймовірністю йому зраджують.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка