Безпечно і приємно: три пози для сексу під час вагітності

Безпечно і приємно: три пози для сексу під час вагітності

Секс під час вагітності насамперед повинен бути безпечним. Тому лише ваш гінеколог може сказати, чи варто ним займатися чи безпечніше буде почекати.

Про пози у сексі під час вагітності Фактам ICTV розповіла сексолог Оксана Єфремова.

– Під час вагітності насамперед вибір поз диктується дбайливістю і захистом животика від різких поштовхів, тиску та іншого. Крім того, на пізніх строках часто починає втомлюватися поперек та боліти набряклі груди. Тому і пози варто обирати з урахуванням цих особливостей, – зазначає Оксана Єфремова.

Поза №1 – Вершниця. Вона хороша тим, що живіт залишається вільним, а дівчина сама може контролювати і темп, і рухи, і глибину. Однак може бути дискомфорт у попереку та грудях від вертикальних рухів.

Зараз дивляться

Читайте: Музика для сексу – 10 пісень для ночі кохання

Поза №2 – Варіації колінно-ліктьової. Вони зручні для живота, а також розслаблюють поперек. Спробуйте спиратися на нещільно надутий фітбол або дуже м’які подушки.

Поза №3 – Лежачи на боці. Така позиція буде чудовим варіантом як на ранніх строках, так і на пізніх. Якщо є бажання, можете додатково підкласти напівкруглу подушку для вагітних під живіт.

До слова, жінок часто турбує питання, чи буває оргазм під час вагітності та як його досягти. Детальніше про те, чи може вагітна жінка відчути оргазм – читайте в нашому матеріалі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка