Чути сердечко на відстані: дистанційний онлайн-скринінг вагітних на Полтавщині

Ляшко

Відразу десять медзакладів Полтавщини, в тому числі і обласний Перинатальний центр, отримали від Міністерства охорони здоров’я польські системи Sigmafon, які були передані Україні в якості гуманітарної допомоги.

Це кардіотокографи, за допомогою яких можна відстежувати серцебиття плода дистанційно.

Про це, зокрема, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за підсумками робочого візиту до Полтавської області.

Зараз дивляться

Відзначається, що такі кардіографи дозволяють використовувати телемедичні технології, коли медпрацівник під’єднує датчики до вагітної, а лікар за допомогою програми в телефоні може бачити всі показники плода, які зчитує апарат.

Кардіотокограф безперервно синхронно реєструє частоту серцевих скорочень плода і тонусу матки, і, якщо є тривожні симптоми, медик оперативно зв’язується з пацієнткою.

Повідомляється, що кардіотокографія плода не просто сучасний і безпечний метод функціональної діагностики. Система Sigmafon має високу точність вимірювання, дозволяє якісно оцінити внутрішньоутробний стан плода під час вагітності та пологів.

А це має важливе значення для спостереження за жінками зі складним перебігом вагітності та збереження життя і здоров’я малюків, прокоментував міністр під час візиту.

Фото: МОЗ

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка