У НСЗУ пояснили, чи потрібно платити за передачу результатів мамографії

мамографія

Експерти Національної служби здоров’я України (НСЗУ) розвінчали міф про те, що за запис результатів мамографії на власний цифровий носій пацієнтка має заплатити.

– Це – неправда, якщо йдеться про обстеження, яке покриває Програма медичних гарантій, – ідеться в повідомленні.

Пріоритетні послуги

У НСЗУ нагадали, що мамографія включена до пріоритетних послуг у Програмі медичних гарантій. І, за наявності електронного направлення від сімейного лікаря або вузького спеціаліста, обстеження є безоплатним у тих закладах, які мають договір з НСЗУ за пакетом “Мамографія”.

Зараз дивляться

Що гарантується

За словами експертів, під час обстеження пацієнткам гарантується:

  • консультація лікаря;
  • обстеження молочних залоз;
  • аналіз та опис результатів;
  • надання результатів обстеження на плівці та/або запис на цифровий носій пацієнтки (за бажанням).

Це також стосується будь-якого обстеження з ранньої діагностики онкозахворювань: бронхоскопії, цистоскопії, колоноскопії, гістероскопії або езофагогастродуоденоскопії, зазначили в НСЗУ.

Джерело: НСЗУ

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка