Відео Новини

Україна виходить на пік захворюваності на Covid-19 – Данілов

олексій данілов

Україна наразі виходить на пік захворюваності на коронавірус. Тому найближчі два тижні очікується дуже складна ситуація з захворюваністю.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі програми Свобода слова на ICTV.

– Ми зараз тільки заходимо в пік. На нас чекають два тижні дуже складної ситуації, повязаної з Covid-19. Ще раз наголошую, що наша система охорони здоровя станом на сьогодні має 90 тис. ліжок, які підготовлені, щоб можна було приймати хворих, – заявив він.

Олексій Данілов додав, що наразі в лікарнях перебуває 48 тис. хворих. Згідно з прогнозами РНБО, максимальна кількість хворих на Covid-19 у медзакладах може сягнути 55-60 тис.

Однак він зазначив: якщо громадяни почнуть вакцинуватися, обмежать свої контакти і дотримуватимуться всіх обмежень і рекомендацій, то Україна може досить спокійно пройти цей період захворюваності.

Напередодні керівник Центру економіки здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко повідомив, що в Україні продовжить зростати кількість нових випадків захворювання на коронавірус.

За його словами, варто очікувати близько 30 тис. інфікувань щодоби уже найближчим часом. Зокрема,  значне погіршення епідситуації може бути уже у перші тижні листопада.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка