Як онлайн-навчання впливає на психологічне здоров’я дітей – пояснення ВООЗ

Як онлайн-навчання впливає на психологічне здоров’я дітей – пояснення ВООЗ

Перехід шкіл та інших навчальних закладів на онлайн-навчання через коронавірус може негативно позначитися на психологічному здоров’ї дітей.

Діти і підлітки особливо вразливі до психосоціальних наслідків пандемії, оскільки ці вікові етапи є критичними періодами поведінкового і соціального розвитку.

– У підлітковому віці взаємодія з однолітками особливо важлива. Заходи, спрямовані на стримування зараження коронавірусом, скорочують можливості дітей і підлітків взаємодіяти з однолітками, що може вплинути на психологічне здоров’я, – зазначив фахівець ВООЗ у сфері психоактивних речовин і адиктивної поведінки Володимир Позняк.

Читайте: Слів буде замало: як пояснити дитині, навіщо носити маску

Зараз дивляться

За словами експерта, з одного боку, доступ до цифрових технологій може пом’якшити деякі негативні наслідки, тому що молодь може спілкуватися з друзями онлайн. Також тривале перебування вдома розширює можливості для того, щоб діти більше часу проводили з батьками і рідними.

Але, з іншого боку, соціальна комунікація через інтернет пов’язана з певними ризиками. Однак довгострокові наслідки ще потрібно дослідити.

Під час дистанційного навчання батькам доводиться виконувати обов’язки не лише мами і тата, а й вчителів або вихователів.

Як організувати навчання дитини вдома, мотивувати дитину і створити здорову атмосферу – читайте у нашому у матеріалі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка