Двох думок бути не може: маски в Covid-пандемію – дуже ефективний захист

маска
Джерело: Depositphotos

Це переконливо довело глобальне спільне дослідження вчених двох університетів – Монаш (Австралія) і Единбурзького (Шотландія). Вони вперше проаналізували понад 30 накопичених за період пандемії наукових спостережень і дійшли висновку: носіння медичних масок знижує ймовірність зараження смертельно небезпечним коронавірусом на 53%.

При цьому дослідники оприлюднили й інші дуже значущі результати. А саме: часте миття рук захищає нас від зараження на 25%, а дотримання соціальної дистанції – на 53%. Тобто дистанція за значимістю виявилася рівноцінною маскам.

Отже, всі санітарно-гігієнічні заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної інфекції, які рекомендувалися на початку пандемії, виявилися реально ефективними.

Зараз дивляться

Додамо, що результати глобального дослідження розтиражували практично всі світові ЗМІ, настільки вони переконливі і авторитетні. Особливо на тлі того, як у багатьох країнах періодично скасовували обов’язкове носіння масок, але незабаром доводилося знову повертатися до маскового режиму через зростання нових випадків Covid-19.

Тепер у суперечці з активними противниками носіння масок в період епідемічної кризи з’явився додатковий і дуже вагомий аргумент.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка